Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegāde Rīgā un citās pilsētās, tas ir vienkārši un izdevīgi. Sagatavosim Jūsu izvēlētos ziedus un nogādāsim adresātam līdz pašām durvīm.

 

Kā notiek ziedu piegāde un cik tā maksā?
6,50€ Ziedu piegāde Āgenskalns.
8,50€ Ziedu piegāde mikrorajonos: Dzirciems; Iļģuciems; Imanta; Kleisti: Ķīpsala; Rītabuļļi; Spilve; Voleri; Zasulauks; Atgāzene; Bieriņi; Bišumuiža; Katlakalns; Mūkupurvs; Pleskodāle; Salas; Šampēteris; Torņakalns; Ziepniekkalns; Zolitūde.
8,50€ Ziedu piegāde Rīgas centrā un Vecrīgā.
10,00€ Ziedu piegāde mikrorajonos: Beberbeķi; Bolderāja; Daugavgrīva Čiekurkalns; Jaunciems; Kundziņsala; Mežaparks; Mīlgrāvis; Pētersala-Andrejsala; Sarkandaugava; Vecdaugava; Berģi; Brasa; Brekši; Bukulti; Dreiliņi; Jugla; Mežciems; Purvciems; Suži; Teika; Dārzciems; Dārziņi; Grīziņkalns; Ķengarags; Maskavas forštate; Pļavnieki; Rumbula; Mārupe; Šķirotava.
17,00€ Ziedu piegāde (30km rādiusā no salona)-Jūrmala; Vecāķi; Trīsciems; Mangaļsala; Vecmīlgrāvis; Babītes nov;Ķekavas nov; Salaspils nov; Stopiņu nov; Garkalnes nov; Carnikavas nov; Ādažu nov.

 

Ja adresātu nevar sazvanīt vai viņa nav mājās, pasūtījums tiek atgriezts Pārdevējam un atkārtoti tiek piegādāts pēc norādītās adreses citā laikā (papildus piemaksa par atkārtotu piegādi) vai pasūtījumu ir iespējams saņemt bez maksas salonā- Nometņu iela 9, Rīga

Paziņosim par pasūtījuma piegādi adresātam nosūtot īsziņu.

Ātras piegādes gadījumā, vēlams sazināties ar mums telefoniski

Ziedu piegāde iespējama arī uz citām pilsētām par to atsevišķi vienojoties zvanot-29239897 vai rakstot mums uz e-pastu: ainasziedi@inbox.lv

Pasūtījumus apstrādājam veikala darba laikā (darba dienās 8:00-20:00, sestdienās 8:00-19:00, svētdienās 10:00-18:00) , ja pasūtījums tiek veikts ārpus darba laika  piegādi veicam nākamajā dienā sākot no plkst. 10:00

Veicot ziedu pasūtījumu ar piegādi, lūgums rēķināties un būt saprotošiem, ka dažādu apstākļu dēļ, t.i. laika apstākļu, sastrēgumu, noslodzes dēļ u.c. piegādes var kavēties, tāpēc lauciņā “vēlamais saņemšanas laiks” norādiet nevis konkrētu laiku, bet laika intervālu kurā ir iespējams nogādāt ziedus.

Ja vēlaties, lai pasūtījums tiek piegādāts tajā pašā dienā pasūtījums jāveic: darba dienās līdz 16:00, brīvdienās līdz 12:00

Svētkos, tādos kā: Valentīndienā, 8. marts, būtu vēlams pasūtījumus veikt 2-3 dienas iepriekš, lai mēs paspētu veikt piegādi Jūsu vēlamāj’ā laikā un vietā, bet jārēķinās ar to, ka noslogotības dēļ piegādes var kavēties.

Minimālā ziedu pasūtījuma summa ir 25,00 eiro.